موفقیت ارتش یمن در خنثی سازی عملیات گسترده متجاوزان در نجران

موفقیت ارتش یمن در خنثی سازی عملیات گسترده متجاوزان در نجران

شنبه ۰۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۳۵
امتیاز این گزینه
(0 آرا)

نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن پیشروی مزدوران سعودی در نجران را خنثی کردند.


به گزارش المسیره، نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن پیشروی گسترده مزدوران ائتلاف سعودی در منطقه نجران را خنثی کرده و دهها نفر از آنها از جمله شماری از فرماندهانشان را کشته یا زخمی کردند.

یک منبع نظامی یمنی با اعلام این خبر افزود: عملیات متجاوزان با مشارکت نیروی هوایی در منطقه شجع در نجران اجرا شد اما شکست خورد و آنها نتوانستند هیچ گونه پیشروی داشته باشند.

به گفته وی، صالح ناصر بلعید المرقشی از جمله فرماندهان مزدوران ارتش سعودی بود که در این عملیات کشته شد.

واحد موشکی و توپخانه ای ارتش و کمیته های مردمی یمن امروز محل های تجمع مزدوران در نزدیک ناحیه السدیس و منطقه الصوح در نجران را هدف قرار داد.

در همین حال، مزدوران سعودی با تیربارهای سنگین شهر الدریهمی در استان الحدیده را هدف قرار دادند و همزمان آسمان مناطق جنوبی استان الحدیده شاهد پرواز گسترده هواپیماهای متجاوزان بود.

این درحالی است که نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن در عملیات خود در استان های الضالع و تعز شماری از مزدوران سعودی را کشته و زخمی کردند.

یک منبع نظامی یمنی درباره جزئیات این عملیات گفت: نیروهای ارتش و کمیتههای مردمی به مواضع متجاوزان در منطقه دمت در استان الضالع حمله کردند و شماری از مزدوران را در کمینی در جبهه حمیر در بخش مقبنه در استان تعز کشته و زخمی کردند.

نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن همچنین محلهای تجمع نظامیان سعودی در ناحیه الحماد و منطقه الصوح در نجران را با توپخانه هدف قرار دادند

نوشتن نظر

طرح روز

جستجو

جدیدترین نظرات

اوقات شرعی