رییس شورای اجرایی حزب الله: دولت باید به دور از دیکته سفارتخانه ها عمل کند
موقعیت شما: اخبار»اخبار سیاسی»رییس شورای اجرایی حزب الله: دولت باید به دور از دیکته سفارتخانه ها عمل کند

رییس شورای اجرایی حزب الله: دولت باید به دور از دیکته سفارتخانه ها عمل کند

پنجشنبه ۰۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۹
امتیاز این گزینه
(0 آرا)

رئیس شواری اجرایی حزب الله تاکید کرد: دولت باید مردم را متقاعد کند که می تواند به خواسته های برحق آنان پاسخ داده و سالم و به دور از دیکته های سفارت های خارجی است.


به گزارش شبکه المنار، سید هاشم صفی الدین روز پنجشنبه در کنفرانس هویت اسلامی در بیروت افزود: انتظار می رود دولت پاسخگوی فریادها،نیازها و معیشت و بیکاری مردم باشد.

وی در ادامه این کنفرانس که از سوی هیئت زنان در حزب الله برگزار شده بود، تصریح کرد: چنانچه پنهان شدن در پس صف بندی طایفه ای ادامه پیدا کند، دولت نمی تواند مشکلات کشور را حل کند.

صفی الدین اظهار داشت: این موارد، شروط اصلی هستند و در صورتی که فراهم شود، دولتی که روی کار می آید می تواند مشکلات را حل کند.

وی تاکید کرد:حزب الله در طول دو هفته اخیر به منظور حمایت از لبنان نه افراد و گروهها ، مسائل زیادی را تحمل کرد.

به گزارش ایرنا، فراکسیون پارلمانی "وفاداری به مقاومت" نیز امروز با اعلام اینکه آمریکا مسبب اصلی هرج ومرج در لبنان است، ابراز امیدواری کرد که رایزنی های پارلمانی مسیر طبیعی خود را برای آغاز تشکیل دولتی که پاسخگوی انتظارات باشد، طی کند.

سعد حریری عصر سه شنبه با اعلام اینکه به بن بست رسیده است، استعفای خود را تقدیم "میشل عون" رئیس جمهوری لبنان کرد و او نیز یک روز بعد ضمن موافقت با استعفای حریری از او خواست تا تشکیل دولت جدید به کار خود ادامه دهد.

نوشتن نظر