تردد کامیون در مسیرهای منتهی به مهران ممنوع شد
موقعیت شما: اخبار»اخبار سیاسی»تردد کامیون در مسیرهای منتهی به مهران ممنوع شد

تردد کامیون در مسیرهای منتهی به مهران ممنوع شد

سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۵:۵۵
امتیاز این گزینه
(0 آرا)

رئیس ‌پلیس راه استان ایلام گفت: تردد خودروهای سنگین (کامیون و تریلی) از روز ۱۵ مهرماه لغایت ۲ آبان در مسیرهای منتهی به مرز مهران ممنوع شده است.

سرهنگ رضا همتی‌زاده در گفت وگو با ایرنا افزود: با توجه به افزایش تردد خودروها در مسیرهای منتهی به مهران و به منظور سهولت در تردد اتوبوس‌ها و جلوگیری از حوادث احتمالی تردد هرگونه خودروهای سنگین از ۱۵ مهرماه لغایت ۲ آبان ممنوع خواهد بود.
وی افزود: این ممنوعیت شامل کامیون‌های تجهیزات و مواد غذایی مرتبط با برپایی ایستگاه‌های صلواتی و موکب‌ها در خاک عراق نیز می‌شود و تنها خودروهای سوخت‌رسان مجوز تردد در این مسیر را خواهند داشت.
رئیس ‌پلیس راه ایلام با ‌اشاره به وضعیت ترافیکی جاده‌های استان نیز یادآور شد: هم اکنون تردد خودروهای زائران حسینی در جاده‌های استان با سهولت در حال انجام است و ترافیک بصورت روان انجام می‌شود.
به  گزارش ایرنا، شهرستان مرزی مهران در ۸۵ کیلومتری جنوب غربی ایلام با داشتن مرز بین‌المللی از معابر اصلی و مهم تردد خودروهای شخصی، کامیون‌های حامل کالاهای صادراتی و خودروهای حامل زائران عتبات عالیات است.
پیش‌بینی می‌شود در ایام اربعین امسال ۷۰ درصد از مجموع زائران مرز مهران را برای تردد انتخاب کنند و هم اکنون به طور معمول در این ایام روزانه بیش از ۵۰ هزار نفر از مرز مهران راهی عتبات عالیات می‌شوند.

نوشتن نظر