داعش چند برج انتقال برق در صلاح الدین را منفجر کرد
موقعیت شما: اخبار»اخبار سیاسی»داعش چند برج انتقال برق در صلاح الدین را منفجر کرد

داعش چند برج انتقال برق در صلاح الدین را منفجر کرد

دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۳۱
امتیاز این گزینه
(0 آرا)

عناصر داعش، صبح امروز پنج برج انتقال برق را در شرق مرکز استان «صلاح‌الدین» منفجر کردند و موجب قطع کامل برق در این منطقه شدند.

تروریست‌های داعش، صبح امروز پنج برج انتقال برق از خط «عبدالله» به سوی شهرستان «العلم» در شرق تکریت را منفجر کردند.

«سبهان الملا جیاد» رئیس کمیته امنیت در شورای استانداری صلاح‌الدین در گفت‌وگو با «موازین نیوز» اظهار داشت: عناصر داعش، صبح امروز این برج‌های انتقال برق را در مرکز این استان هدف قرار دادند و این انفجارها به قطع کامل برق در مناطق مختلف شهرستان العلم، الدور، البوعجیل، ربیضة و الفتحه منجر شد.

وی افزود: نیروهای امنیتی تا به این لحظه موفق نشده‌اند، تروریست‌ها را دستگیر کنند زیرا آنها بلافاصله پس از انجام این عملیات به سوی کوه‌های «حمرین» در شرق تکریت و به سوی استان کرکوک گریختند.

از سوی دیگر، «حسین علی البیاتی» معاون مدیر اداره برق صلاح‌الدین گفت که کارمندان این اداره، بلافاصله، خسارات وارده را ارزیابی کردند و تلاش دارند تا جایگزین‌هایی را برای اصلاح خطوی انتقال برق بیابند که این امر نیازمند حداقل ده روز زمان است.

این در حالی است که شهروندان عراقی در این استان همواره از جولان عناصر داعش در مناطق نزدیک به شهرهایشان و اجرای عملیات‌هایی علیه زیرساخت‌های این استان رنج می‌برند و به ضعف اقدامات امنیتی در قبال این تروریست‌ها اعتراض دارند.
منبع: فارس

نوشتن نظر