استقرار ۳۰۰۰۰ نیروی پلیس در مرزهای عراق
موقعیت شما: اخبار»اخبار سیاسی»استقرار ۳۰۰۰۰ نیروی پلیس در مرزهای عراق

استقرار ۳۰۰۰۰ نیروی پلیس در مرزهای عراق

دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۱۹
امتیاز این گزینه
(0 آرا)

فرمانده نیروی انتظامی گفت: برای ارتقای امنیت و آرامش زائران اربعین حسینی(ع) بیش از ۳۰هزار نفر از کادر نیروی انتظامی در ۳ مرز درنظر گرفته‌شده برای عبور و مرور زائران اربعین مستقر می‌شوند.

سردار حسین اشتری ظهر امروز در دیدار با آیت‌الله مصباح یزدی که در مؤسسه آموزشی امام خمینی(ره) برگزار شد، اظهار داشت: قرارگاه پلیس راه استان قم امروز رسماً به بهره‌برداری رسید.

وی افزود: خوشبختانه ارتباط و تعامل نیروی انتظامی با مردم مناسب و مستمر است، نیروی انتظامی با رویکرد اقتدار همراه با رأفت و مهربانی حرکت می‌کند، با وجود اهمیت پیشگیری‌های اجتماعی مجرمان نباید از ترس و اقتدار نیروی انتظامی حاشیه امنی داشته باشند.

فرمانده نیروی انتظامی با تأکید بر اهمیت فضای مجازی گفت: نیروی انتظامی اشراف به فضای مجازی را از سیاست‌های مهم خود می‌داند، یکی از اقدامات و سیاست‌های مهم نیروی انتظامی اجرای طرح‌های امنیت اخلاقی بوده تا از این طریق مانع از اشاعه و گسترش مفاسد اخلاقی در سطح جامعه شود.

اشتری ابراز کرد: در مسئله حجاب و عفاف 26 دستگاه و نهاد مسئول هستند اما اقدامی در این خصوص انجام نمی‌دهند، با وجود کم‌کاری دستگاه‌های دیگر نیروی انتظامی به وظیفه ذاتی خود در مبارزه با بی‌حجابی عمل می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به منویات مقام معظم رهبری افزایش و گسترش فضای دینی، اسلامی و انقلابی در نیروی انتظامی از سیاست‌ها و رویکردهای اصلی نیروی انتظامی است.

فرمانده نیروی انتظامی با تأکید بر حساسیت نیروی انتظامی بر فضای مجازی عنوان کرد: برگزاری دوره‌های بصیرت برای ارتقای باورهای دینی و انقلابی پرسنل نیروی انتظامی در دستور کار قرار دارد، پلیس حساسیت بسیار زیادی به‌روی مسئله فضای مجازی دارد چراکه این فضا امروز به بلای جان و چالش مهم خانواده‌های جامعه تبدیل‌شده است.

اشتری با بیان تلاش نیروی انتظامی در مبارزه با مفسدان اقتصادی ابراز کرد: در روزهای گذشته متهم اصلی پرونده سکه ثامن دستگیر شد که بیش از 10هزار میلیارد تومان کلاه‌برداری از مردم داشته است، اگر مردم و دستگاه‌های دیگر به‌کمک نیروی انتظامی بیایند این دستگاه توفیقات بیشتری می‌تواند کسب کند.

وی با اشاره به تمهیدات نیروی انتظامی در برقراری امنیت زائران اربعین حسینی(ع) ادامه داد: برای ارتقای امنیت و آرامش زائران اربعین حسینی(ع) بیش از 30 هزار نفر از کادر نیروی انتظامی در سه مرز درنظر گرفته‌شده برای عبور و مرور زائران اربعین مستقر می‌شوند.
منبع: تسنیم

نوشتن نظر